|
|
Tarkvara küljelt võib tegu olla kas tõesti kiirenenud arendusvõimekusega või lihstalt on tegu sellega, et inimestelt rohkem raha saada kui neil on tegu versioonipõhiste litsentsidega. Tänapäeval ausalt õeldes ma väga enam ei näe vahet versioonide vaheetusel, seega ise tarkvara väga ei uuenda (kui just on mingi turvarisk).
Toote arendusel on samuti tegu kas kiirenenud arendusel või lihstalt sama mudeli müümine natuke parema spec'idega. Tuua näiteks iPhone 17 Pro/Pro Max'id. Ainus erinevus ongi kaamerad ning natuke parem jahutussüsteem. Kui sa aga neid väga ei kasuta, siis pole ausalt väga vahet sellel võrreldes eelmise versiooniga.
|