Natukene lõbusamat teemat ka:
Tooge näiteid absurdsetest, naljakatest või imelikest punktidest, millega kasutaja peab nõustuma.
Näiteks Oracle ei luba kasutajal oma teenuseid/tarkvara jms kasutada tuuma-, keemia- või biorelvade arendamiseks ja/või rakettide tehnoloogia arendamiseks.
(see oli vbl isegi enamvähem mõistlik punkt mida välja tuua, aga tavainimesele ikka natukene imelik lugeda)
Niiet tulistage, mida huvitavat olete teie leidnud?
cheers mate