Nõustun eelmise kommentaariga.
Mulle tundub, et tuleviku kasutajad, kes on üles kasvanud IT-ga, on kindlasti teadlikumad erinevatest riskidest. Nad saavad paremini aru näiteks paroolidest, petuskeemidest jne. Samas arvan, et häkkerid ja küberkurjategijad jäävad ikkagi sammu võrra ette, sest nad otsivad pidevalt uusi viise, kuidas süsteeme ära kasutada ja arendavad ka oma sotsiaalse manipuleerimise oskusi