Ehitasin eelmine aasta endale uue arvuti, kasutades enamjaolt AMD osi sõprade soovitusel, vanasti rohkem NVIDIA ja Intel asjad. Suuri arvamusi mul nende kohta pole, kuid AMD draiverite ja BIOSiga jamamist tundus rohkem, kui varem olen pidanud tegema.