Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

classic Classic list List threaded Threaded
27 messages Options
12
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

AlbertIaab
Ise kasutan sarnaselt sinule AMD ja NVIDIA kombot. See oli kindlasti teadlik valik AMD on tööks ja multitaskinguks praegu lihtsalt parim, aga NVIDIA videokaardist pole kiirtejälgimise ja töökindluse poolest nagunii vastast.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

TimoK
In reply to this post by Artura
Terve elu kasutanud AMD asju, lihtsalt saadki odavama hinna eest parema/samaväärse jõudluse, mida teised kallima hinna eest pakuvad. Lisaks on töökindlamad ka
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

kaarkq
In reply to this post by Artura
Olen eelistanud AMD-d, kuna kasutan linuxit ja kõik draiverid töötavad paremini. Price-to-performance on AMD riistvaral ka hea ja punane värv on äge
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

rihomah
In reply to this post by Artura
Ehitasin eelmine aasta endale uue arvuti, kasutades enamjaolt AMD osi sõprade soovitusel, vanasti rohkem NVIDIA ja Intel asjad. Suuri arvamusi mul nende kohta pole, kuid AMD draiverite ja BIOSiga jamamist tundus rohkem, kui varem olen pidanud tegema.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

RometTT
In reply to this post by Artura
Mu oli lõppotsuse peamiseks faktoriks ikkagist hinna ja kvaliteedi suhe.Isiklikult jätab külmaks, mis mul laua all kastis on, kui see teeb oma tööd odavamalt aga sama hästi, kui mingi kallim nö "premium" komponent.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

KarlKRx
In reply to this post by Artura
Ise oluliselt ei vaata mis protsessor arvutis on, pigem minu jaoks olulisem graafikakaardi võimekus arvutis. Protsessori firma poolest vaatan migem AMD poole, kuna neil kestavad protsessori socket'i generatsioonid kauem (AM4/AM5) versus Intel'i omadega, seega on rohkem võimalust tulevikus edasi uuendada võimama peale.
Graafikat samuti eelistan AMD poole pealt kuna tegelen rohkem Linux'is, kus NVIDIA driverid lihtsalt on saastast. Kui kasutaksin rohkem Windows'it siis väga vahet ei oleks.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 10: Arvutiehitajatele: Intel või AMD? AMD vs NVIDIA?

KarlE
In reply to this post by Artura
Hetkel kasutan AMD Ryzen AI 9 HX protsessorit ja NVIDIA RTX 5070 Ti graafikakaarti. Otseselt ei olnud teadlik otsus pigem lihtsalt läbi erinevate inimeste soovituste ja netist uurimise põhjal võtsin sellise otsuse vastu. Suur osa tulenes ka hinnast, kuna tol hetkel oli hea diil, siis kasutasin võimalust.
12