Nõus Egoniga. Scrum ei ole religioon, Scrum on lihtsalt üks viis asju teha. Samas ma ei ole üldse nõus selle fraasiga:
egon wrote
Scrumi ja grooming ise on igav, lisab ekstra koosoleku kalendrisse, ....
Grooming on üks kõige tähtsamaid Scrumi osi, et hoida laud puhas. Kui backlogi ei groomi, on töölaud nagu poissmehe külmkapp. Tõmbad ukse lahti, röögatad 'aaaargh' ja lööd ukse uuesti kinni tagasi ning leiad omale teist tegevust