|
|
Mida rohkem inimesed seda teenust kasutavad, seda tähtsam ma arvan on teha ligipääsetavus nendele inimestele paremaks. Oli just uudis, et näiteks sülearvutid peavad kasutusele võtma USB-C laadmisvõimekuse. Kuna aina rohkem arvuvtitest on just sülearvutid, siis ongi hea, et Euroopa Liit sunnib rohkem firmasid toetama just seda laadimisvõimekust. Samuti ka veebilehed kuuluvad selle alla. Aina rohkem on võetud kasutusele näiteks häällugejad veebilehtedel/browseritel, samuti ka kontrastivaliknupud ning näiteks kasvõi must/valge lehe valik aitab inimestel tähtsaid veebilehti kasutada mis on minumeelest ainult hea :)
|