Hakkasin ka sama mõtlema. Safari veebilehitsejas samuti “Reader mode”, mis teeb wiki teksti lugemise tunduvalt mugavamaks. Väga ei kasuta, kuid nädalateemade lugemisel iga kord olen sisse lülitanud. Siis pole read nii pikad, muudab ka fondi natuke suuremaks, lülitab õhtul ka “dark mode” peale… Ütleks, et suudetud luua midagi, mis aitab vaegnägijaid ja ka kõige tavalisemaid kasutajaid samaaegselt.