Sellest räägiti tööstuslikul pöördel kui tulid masinad asendama inim tegevat tööd kuid ikkagi tekkis vajadus inimeste üle nende hooldamises või kasutuses. Ma näen uudiseid, et paljud firmad asendavad inim tööjõudu TI-ga/automaatikaga aga samas see päevade lõpuks tuleb kallim välja ikkagi ning palju ebaefektiivsem. Ma kuulsin kusagil siukest juttu, aga ma kurvat ei mäleta kust..