Mina arvan et selline düstoopiline lahendus, nagu umbes filmis "Ready Player One" kus inimesed pmst elavadki oma metaversumis sest päris maailm on nii jamaks kätte läinud, meieni ei jõua.
Mängin ise aeg-ajalt sõpradega koos VR Chati mängu, mis on olemuselt justkui platform (nagu Roblox vms) kus igaüks saab teha nö oma mini mängu/mini ruumi jne. Seal nö sõpradega koos metaversumis aega veeta on vahel ikka täitsa lõbus, aga päeva lõpuks tahad ikkagi mängu lõpuks kinni panna ja puhata sellest ja muid asju teha.
Vastates siis OPi tõstatatud küsimusele - ikkagi jään truuks füüsilisele maailmale, kuid pean ka tõdema et see "metaversum" ja "digitaalne põgenemine" on tore, aga üle paari tunni ma küll seda küll teha
- pigem on tegemist lihtsalt mõnusa meelelahutusliku vaheldusega.
cheers mate