Töötades videoproduktsiooni valdkonnas olen pidevalt olnud kimpus just muusikavalikuga montaažis või ka otse-eetris.
Kõik lood on autoriõigustega kaitstud, ja täiesti õige, peabki olema.
Aga aeg ajalt ikka kirun et pagan saaks teha asja nii palju paremini kui siin videol oleks parem lugu vms, ning siis võtan mingist muusikapangast mingi loo, mis on juba nii üle kasutatud kõikide sisuloojate poolt, sest kõik need muusikapangad, mis litsenseerivad oma muusikat videotele on kõigil samad :D
Siinkohal on tegemist vist jah natuke sellise olukorraga kus tahaks et saaksin vabalt kasutada igat lugu jms oma töös ilma mingit hullu raha maksmata jne jne, aga samal ajal ma ka tean et tegelt see ju ei ole kuidagi aus artisti suhtes kes loo tegi.
cheers mate