Oleneb ikka tootest ja teenusest, kuid üldiselt tundub mulle küll, et firmad tahavad lihtsalt rohkem raha taskusse ja rohkem kontrolli toodete üle. Pole väga tore, et Microsoft Wordi kasutamiseks peab maksma mingi 200 euri või koguaeg Microsoft Office eest maksma - päris kindel, et see mudel elab lihtsalt selle peal, et ettevõtted tüüpiliselt ei muretse väga palju selle maksumuse pealt.