Nädal 7: Miks ei suutnud Microsoft enda turu dominantsust hoida?

classic Classic list List threaded Threaded
23 messages Options
12
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 7: Miks ei suutnud Microsoft enda turu dominantsust hoida?

kaidokikkas
Administrator
tiitr wrote
Hetkel on Microsoft siiski liider lauaarvutite ja ärikliendi sektoris, aga hea on näha, et Euroopa (valitsused) on võtnud suuna, et USA toodete ja teenuste pealt eemale liikuda. Taani on seal eesotsas teadagi mis põhjustel.
Minu teada oli Taani selle rea peal juba üsna ammu enne seda, kui Üks Suur Onu hakkas Gröönimaad endale tahtma. Aga eks see ilmselt andis hoogu juurde küll.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 7: Miks ei suutnud Microsoft enda turu dominantsust hoida?

kerdov1
In reply to this post by Siipas
Peamiselt AI pealesurumise ja Windows 11 probleemide pärast. Ise plaanin varsti Linuxile üle minna ja arvan, et paljud teevad sama otsuse.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Nädal 7: Miks ei suutnud Microsoft enda turu dominantsust hoida?

Jurgep
In reply to this post by Siipas
Ütleks, et väga dominantne on ikkagi, ei ole inimest kes ei teaks mis on windows ja powerpoint.
12