tiitr wrote
Hetkel on Microsoft siiski liider lauaarvutite ja ärikliendi sektoris, aga hea on näha, et Euroopa (valitsused) on võtnud suuna, et USA toodete ja teenuste pealt eemale liikuda. Taani on seal eesotsas teadagi mis põhjustel.
Minu teada oli Taani selle rea peal juba üsna ammu enne seda, kui Üks Suur Onu hakkas Gröönimaad endale tahtma. Aga eks see ilmselt andis hoogu juurde küll.