Ma arvan, et see tasakaal tuleb inimesest endast, mina olen rohlem seda tüüpi kellel meeldib teha, kohe käed külge panna... nt kui ma arvuteid kokku panin siis kindlasti meeldis ise rohkem seda teha kui lapsena ninapidi õemehel juures istuda ja iga asja kohta küsimusi esitada... Mis oli ka äge aga palju ägedam oli aastaid hiljem seda ise teha.
Meeldib ka teooria aga minujaoks ei teki enne seoseid ega oskuseid kui ma olen ise teinud... Mitte et ma ei loeks teooriat aga meelde jääb ikka see mida ise oled kasutanud elus.
Reelika Pedak
254763 IAAB