Ei tunne, et tarbin liiga palju aga samas ma tunnen, et tarbin liiga palju
Raske selgitada aga ma saan täpselt aru mis moodi sa tunned end.
Ma kardan, et seni kuni veedan oma vaba aega arvutitaga siis seni ma tean passiivselt juba enamikust mis maailmas toimub kahjuks. Selline tunne, et info maailmas toimuvast imendub isegi, kui ma seda taga ei otsi.