Aruteluteemad

Arutelud kursuse nädalateemadel (lähevad punktiarvestusse).
1234
Topics (140)
Replies Last Post Views
Nädal 11: Kas inimesed või arendusmudelid ja protsessid? by rainok
13
by TristanGK
Nädal 12:Kas ideaalne kasutatavus peaks alati eelistama kasutaja mugavust, või on olukordi, kus teadlikult ‘halvem’ kasutatavus on tegelikult parem lahendus? by Aostap
3
by kaidokikkas
Nädal 11: Mida sage release sinu jaoks näitab? by egon
20
by KarlKRx
Nädal 10: Miks inimesed panustavad avatud projektidesse? by caraun
32
by RometTT
Nädal 11: Kas tarkvara arendamisel on olulisem hea tehniline lahendus või toimiv ärimudel? Kas üks saab ilma teiseta päriselt edukas olla? by Aostap
2
by TimoK
Nädal 13: Teistmoodi IT by milena
5
by RometTT
Nädal: 11 Millist arendusmudelit peaksite kõige paremaks sel ajastul by hendki
19
by TimoK
Nädal 13: veebirakenduste ligipääsetavus by andpod
9
by rihomah
Nädal 12: Vähe tuntud tehnoloogia/lehekülg mida rohkemad inimesed võiks teada by Artura
17
by m2hh
nädal 12: Milline on halvim või parim veebileht by viltk
26
by robink
Nädal 12: Mis on kõige ebaergonoomilisem tehnoloogia, mida olete kasutanud? by RMT
30
by kaidokikkas
Nädal 11: tarkvara arendusmudeleid silmas pidades, mis moodi peaks tänapäeval arendust koolis õpetama by janarn
14
by kaarkq
Nädal 11: Kes on IT figuur kelle poole te kunagi üles vaatasite, nüüd ei näe enam samamoodi? by Artura
16
by kaarkq
Nädal 10: Võrkude rikkus: vabast tarkvarast vaba kultuurini by milena
10
by Ivatot
Nädal 11: Mis arendusmetoodikatega olete töötanud? by jaaras
1
by Aostap
Nädal 10: Kes on häkker 2026-ndal aastal? by egon
10
by RMT
Nädal 9: Kust te oma IT-ga seonduvaid uudiseid saate? by Artura
25
by RMT
Nädal 9: IT-juht ja AI by andpod
24
by TimoK
Nädal 9: Tuleviku kasutaja ja IT riskid by RMT
30
by RometTT
Nädal 11: Parim tasuta tarkvara või mäng by RMT
36
by elerir
Nädal 10: Millised on peamised motivatsioonid tänapäeval kogukonnas osalemiseks? by Siipas
10
by RometTT
Nädal 11: Kas Scrum loob korra või kaose? by andpod
8
by Edgar Neverovski
Nädal 9: Kelle huve peaks IT juht esmajärjekorras kaitsma, kas aktsionäride, töötajate või klientide? by Siipas
18
by eliprt
Nädal 10: Kumba tarkvara eelistad? by janarn
26
by pillep
Nädal 8: kutsekool versus kõrgkool? by viltk
28
by sventa
Nädal 10: Kas inimesed panustavad tänapäeval avatud projektidesse ja jagavad oma teadmisi internetis veel samadel põhjustel nagu varem (huvi, kogukond, reputatsioon), või on see muutunud pigem eneseturunduseks ja nähtavuse kogumiseks? by Aostap
1
by kaidokikkas
Nädal 9: IT-juhtimine by milena
16
by m2hh
Nädal 8: Kas kõrghariduse tase langeb või tõuseb? by rainok
11
by m2hh
Nädal 9: Mida arvate Mark Zuckerbergi ja Brian Armstrongi juhtimisest kus nad kasutavad AI-d? by egon
8
by rihomah
Nädal 8: Kas oled tundnud, et sul jäi millestki puudu (nt teooriast või praktikast) ja pidid seda hiljem iseseisvalt õppima? by Aostap
6
by kasade
Nädal 8: kui oleksid otsustaja siis kelle võtaksid tööle? by janarn
19
by MarkoM
Nädal 7: Miks ei suutnud Microsoft enda turu dominantsust hoida? by Siipas
22
by Jurgep
Nädal 9: Kas hea IT-juht peaks olema tehniline spetsialist või strateeg? by Aostap
0
by Aostap
Nädal 9: Kuidas te defineeriksite termini IT juht? by MadisKoll
10
by olmatv
Nädal 7: Kas piraatlus on vältimatu või halva disainiga süsteemi kõrvalnähtus? by rainok
13
by VoolavG
1234